Chociaż balony eventowe nie należą do najbardziej nieszablonowych form promocji, na bardzo wielu imprezach nie może ich zabraknąć. Dlaczego? Stanowią po prostu sprawdzony i uniwersalny, a co najważniejsze skuteczny sposób na reklamę firmy, marki lub produktu. Dowiedz się, w jaki sposób najlepiej wykorzystać balony do Twoich celów promocyjnych.

Balony eventowe – dlaczego to świetny pomysł na promocję?

Balony same w sobie zawsze sprawiają frajdę zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Nieprzypadkowo stanowią zabawkę, a także ozdobę imprez urodzinowych w przypadku najmłodszych. Dorośli ozdabiają nimi swoje mieszkania i wynajęte sale w trakcie przyjęć weselnych, imprez sylwestrowych i karnawałowych. Atrakcyjność balonów opiera się również na ich intensywnych barwach.

Balony eventowe korzystają właśnie z tych zalet. Ponadto są stosunkowo tanim pomysłem na gadżety rozdawane podczas imprezy promocyjnej. Szczególnie dzieciaki ustawiają się po nie w kolejkach. Balony eventowe możemy w tym celu umieścić na patyku lub sznurku, wypełnić tradycyjnie powietrzem lub lżejszym od niego helem, by balonik unosił się do góry. Kolejną zaletą tej formy promocji jest dowolność kształtów, które mogą odzwierciedlać postacie, produkty. Na balonie eventowym możemy również umieścić nadruk z logotypem, by idące z nim dziecko zapewniało nam darmową reklamę i promocję samego eventu na ulicy miasta.

Balony XXL – daj się zauważyć

Osobną kategorię stanowią balony eventowe o ogromnych gabarytach, które wypełnione helem często unoszą się ponad terenem imprezy. Wykonane z grubszego materiału cechują się wytrzymałością w różnych warunkach atmosferycznych. Dzięki wypełnieniu gazem są relatywnie lekkie, ale gwarantują dużą powierzchnię reklamową i łatwy transport oraz montaż. W przypadku dużych balonów eventowych możliwości nadruku i swobodnego nadawania im kształtu również są nieograniczone. Balon eventowe może na przykład przedstawiać nasz produkt w znacznie powiększonej skali.

Na jakich imprezach i w jakiej roli sprawdzą się szczególnie balony eventowe?

Nie jest tajemnicą, że balony eventowe sprawdzą się doskonale na każdej imprezie z udziałem najmłodszych lub całych rodzin, gdzie w pełni skorzystamy z ich zalet. Eventy w galeriach handlowych, miejskie festyny, dni otwarte w punktach sprzedaży to tylko niektóre przykłady ich przeznaczenia. Latem warto zastosować je również podczas otwartych imprez plenerowych, szczególnie odbywających się na plaży lub w parku, gdzie zapewnią one uczestnikom dodatkową zabawę, pełniąc funkcję dmuchanych piłek do gry. Z kolei balony eventowe w ogromnych rozmiarach możemy zastosować dosłownie wszędzie, gdzie nasza marka ma być dostrzeżona, wystarczy wymienić choćby koncerty, wydarzenia sportowe, eventy firmowe, ale również targi i konferencje.

Więcej na: http://inventini.com/dmuchance-reklamowe/balony-reklamowe/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here