Nie trudno zauważyć, iż wciąż wzrasta liczba osób prowadzących blogi. Jedne osoby blogują z potrzeby serca, a inne zarobkowo. Dlatego też istnieją różne rodzaje blogów.

Mamy wśród nich szeroki asortyment:

– blogi osobiste
– blogi tematyczne
– blogi ogólnotematyczne

Blogi osobiste są formą dzielenia się kawałkiem swojego życia z ludźmi z całego świata. Nierzadko wśród blogowiczów rodzą się przyjaźnie internetowe, gdzie blogerzy wspierają się wzajemnie i udzielają sobie rad. Rozbudowana sieć internetowa pozwala na pozyskanie przyjaciela, czy przyjaciółki nawet z najdalszego zakątka świata, byle tylko docierał tam internet.

Blogi tematyczne zawierają treści należące do danej dziedziny, a prezentowane dziedziny mogą być różnorodne. Zadanie jakie stoi przed nami, gdy prowadzimy blog tematyczny, bądź blog ogólnoematyczny jest nie byle jakie. Blog ogólnotematyczny, podobnie, jak i blog tematyczny powinien zawierać szereg wiarygodnych, sprawdzonych i przydatnych (dla odwiedzających stronę) informacji, które możliwe są do pozyskania, w jak najdostępniejszej formie.

ZARABIAJBLOGUJAC

Blog tematyczny i blog ogólnotematyczny powinien opierać swe publikacje na wiarygodnych i sprawdzonych źródłach informacyjnych. Właściciel bloga ponosi moralną odpowiedzialność za publikowane w postach blogowych wiadomości i informacje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here