Chcesz urządzić niezapomniane urodziny dla dziecka? Zobacz, gdzie warto je zaplanować

Urodziny to dzień, który po prostu trzeba uczcić – zwłaszcza, jeśli solenizantem jest dziecko. Pamiętaj, że najważniejsza część celebracji to nie ta „oficjalna” – dla rodziny, ale impreza przeznaczona dla przyjaciół Twojej pociechy. Jak ją zorganizować, aby uczestnicy świetnie się bawili? Oto kilka miejsc, które sprawdzą się idealnie.

Choć Twój dom to dobre miejsce na urodziny dla dziecka, Gdańsk i inne miasta dostarczą Ci znacznie ciekawsze pomysły. I nie, wcale nie chodzi o restaurację z fast foodem, choć i tam mogłoby być interesująco. Co zatem wybrać?

Kreatywne sale zabaw

Przybywa ich z roku na rok. Czym różnią się od typowego placu zabaw czy centrum rozrywki? Najczęściej można w nich znaleźć tematyczne sale poświęcone rozmaitym motywom. Sala w stylu pirackim, w której można urządzić bal przebierańców? A może sala dla księżniczek, w której zorganizowane zostaną ciekawe zabawy, np. malowanie twarzy czy konkurs rysowania? Opcji jest znacznie więcej, a nowoczesne sale zapewniają opiekę doświadczonych animatorów, a często także catering.

Urodziny w kinie? Czemu nie!

W kinie każdego miesiąca pojawia się co najmniej kilka filmów animowanych idealnych na urodziny dla dziecka. Gdańsk, Warszawa czy Lublin to miasta, w których znajduje się niejeden multipleks. Jak skorzystać z jego oferty w ramach imprezy urodzinowej? Najlepiej skontaktować się z managementem konkretnego obiektu. Niemniej jednak, kina najczęściej mają gotowe pakiety, które obejmują nie tylko bilety na seans kinowy, ale też smaczne przekąski, a czasem również wycieczkę po kinowym zapleczu. Taka atrakcja spodoba się zwłaszcza dzieciom w wieku szkolnym. Dużą zaletą tej opcji jest fakt, iż filmy są wyświetlane w godzinach dopołudniowych – po zakończeniu seansu można więc udać się np. do sali zabaw, czy też do domu.

Urodziny z warsztatami LEGO®

LEGO® to kultowe klocki kochane przez dzieci (i dorosłych) na całym świecie. Ich układanie dostarcza doskonałą rozrywkę, a przy okazji pobudza kreatywność i umiejętność logicznego myślenia. Jak jednak ma się to do urodzin? Można je urządzić w centrum, które organizuje warsztaty LEGO® dla najmłodszych. Na przykład na urodziny dla dziecka w Gdańsku świetnie sprawdzi się Edukido. W ofercie tej placówki znajdziesz wiele pakietów i scenariuszy urodzinowych. Stworzenie masek karnawałowych z klocków? Zabawa w stylu Harry’ego Pottera, Gwiezdnych Wojen czy NinjaGO? To tylko kilka z wielu dostępnych opcji. Pamiętaj, że warsztaty pod okiem doświadczonego instruktora będą nie tylko świetną zabawą, ale też pozwolą uczestnikom urodzin nauczyć się czegoś nowego i… rozbudzą ciekawość świata. To zaowocuje!

Piknik na świeżym powietrzu

Szukasz prostego, ale nietuzinkowego pomysłu na urodziny dla dziecka? Jeśli mają się odbyć późną wiosną lub latem, przenieś imprezę na świeże powietrze. Wybierz się na przykład na działkę i zorganizuj grilla połączonego z kinderbalem albo zabierz dzieci na piknik do parku. Wystarczy koszyk ze zdrowymi przekąskami i słodkimi napojami oraz kilka akcesoriów – np. takich jak piłka czy frisbee, by impreza się udała. Na taką zabawę również możesz wynająć animatora czy klauna.

Wniosek? Aby urządzić ciekawe urodziny dla dziecka, warto pobudzić własną wyobraźnię i poszukać nietuzinkowych opcji. Wybierając, kieruj się wiekiem i zainteresowaniami pociechy – w ten sposób zorganizujesz jej niezapomniane przyjęcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here