Co zrobić by być popularnym na Instagramie

Jeśli prowadzisz konto na Instagramie, ale masz trudności w zdobyciu popularności – przeczytaj ten artykuł, a poznasz cenne rady i wskazówki, które pomogą zdobyć ci upragnioną sławę na tym portalu społecznościowym.

Na pewno znasz już podstawowe zasady zdobywania popularności na Instagramie, takie jak wartościowy i ciekawy content, estetyczny wygląd profilu i wysoka jakość zdjęć. Wiesz też na pewno, że trzeba być aktywnym, wrzucać często posty, nawiązywać kontakty z innymi użytkownikami i używać hasztagów. Jeśli stosujesz się do powyższych porad, a efekty wciąż Cię nie zadowalają, to co możesz jeszcze zrobić, aby być popularnym na Instagramie?

Metody na bycie popularnym na Instagramie

Mało kto wie, że dużą popularność na Instagramie pomaga zdobyć nadawanie na żywo. Najlepiej, abyś codziennie zaczynał transmisję o tej samej porze – to pozwala przyzwyczaić twoich obserwatorów do pewnego schematu, dzięki czemu będą mogli być zawsze obecni na twoim wideo.

W przypadku konta firmowego, możesz nagrywać treści związane ze swoją marką, komentować ciekawe wydarzenia lub też pokazać kawałek swojego codziennego życia. Wszystko to zmniejsza dystans między tobą a obserwatorami, dzięki czemu inni chętniej angażują się w twoje działania.

Stwórz harmonogram codziennego contentu – przygotuj wcześniej treści, które chcesz wrzucić. Najlepiej, by były to 3-4 posty tygodniowo. Daj sobie czas na estetyczne przygotowanie zdjęć oraz napisanie ciekawego opisu. Zaplanuj również InstaStory, które także jest bardzo przydatnym narzędziem do poszerzania śledzącej cię społeczności. Najlepiej, jeśli poświęcisz wolny czas na przygotowanie treści na najbliższe kilka dni – wtedy będziesz mieć pewność, że są one wartościowe i nie stracisz zainteresowania obserwatorów.

Postaraj się zaskakiwać. Wymyśl coś, czego użytkownicy nie spotkali na żadnym innym profilu. Organizuj zabawy, konkursy czy quizy. Wprowadź elementy humorystyczne – w końcu dobra zabawa i chwila relaksu powinna być elementem korzystania z social mediów. Zagwarantuj takie atrakcje na swoim profilu, a z pewnością zaciekawisz szeroką społeczność.

Zakup lajków na Instagramie – najszybsza metoda na zdobycie popularności

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Instagramem to zdobycie popularności może stanowić dla Ciebie niezłe wyzwanie. Istnieją jednak metody, które pozwolą Ci szybko rozwinąć profil.

Na początek przemyśl opcję kupna obserwatorów i polubień na stronie polskielajki.pl. Następnie zaobserwuj konta o treściach podobnych do twoich – w ten sposób zachęcisz innych do tego, by odwzajemnili się i również cię zaobserwowali. Możesz obserwować do 50 użytkowników na godzinę – jest to dobry sposób na szybkie zbudowanie społeczności. Przygotuj content na najbliższe dni – ważne jest to, by początkowe posty były jak najbardziej interesujące. W przeciwnym wypadku, wiele osób może zrezygnować ze śledzenia ciebie.

Nagrywaj transmisje i wrzucaj story, w których umieścisz wątek humoru i zabawy. Możesz np. udostępnić opcję zadawania pytań – zainteresujesz w ten sposób sporą ilość użytkowników, którzy będą chcieli dowiedzieć się o tobie czegoś więcej. Organizuj konkursy, quizy lub zagadki.

Zadbaj o estetykę twojego profilu. Kluczowe, by jego styl był spójny i elegancki. Stosuj filtry, najlepiej takie same lub podobne na każdym zdjęciu. Komentuj posty innych i zachęcaj w nich do odwiedzania swojego konta.

Ile czasu zajmuje wypromowanie konta na Instagramie?

Prowadzenie interesującego konta na Instagramie jest zadaniem wymagającym i czasochłonnym. Wymaga poświęcenia sporej ilości czasu i energii – jednak nic nie przychodzi za darmo.

Wysiłek z pewnością się opłaca, bo prowadzenie popularnego konta na Instagramie daje wiele korzyści, zarówno osobom prywatnym, jak i biznesmenom. Jeżeli jednak chcesz przyspieszyć swój sukces, zacznij od szybkiego zbudowania społeczności, co jest podstawą popularności na Insta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here