COLUMBUS Lubelskie Centrum Języków Europejskich

0
2319

Chcesz sprawnie nauczyć się języka angielskiego, niemieckiego,  hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego i francuskiego? Jesteś tegorocznym maturzystą? A może chcesz zmienić pracę i być atrakcyjny  na rynku poprzez znajomość języków. A może chcesz zacząć edukację językową swoich dzieci. Zapraszamy do siebie. COLUMBUS Centrum Języków Europejskich w Lublinie świadczy usługi w zakresie kształcenia języków obcych na najwyższym poziomie. W swojej ofercie mamy propozycję zarówno dla osób najmłodszych – dzieci, uczniów, maturzystów, studentów  po osoby już pracujące. Ponadto prowadzimy ww. kursy językowe na każdym poziomie zaawansowania.  Przyjdź, zapisz się i poznaj język, który Cię interesuje.

Kilka słów o samym COLUMBUS Centrum Języków Europejskich:

Jesteśmy szkołą, którą prężnie rozwija się na rynku lubelskim. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie kształcenia. Założeniem i celem powstania Centrum Języków Europejskich było i jest kształcenie językowe. Ponadto obrano cel, aby edukacja była na najwyższym poziomie.

Oferta COLUMBUS Centrum Języków Europejskich:

Wybierając naszą szkołę możesz skorzystać z oferty nauczenia się języka:

  • angielskiego,
  • niemieckiego,
  • rosyjskiego,
  • hiszpańskiego,
  • włoskiego,
  • francuskiego.

Godnym uwagi jest fakt, iż usługi oferowane są przez nas na poziomie dostosowanym do twojej obecnej znajomości danego języka. W efekcie każdy znajdzie grupę szkoleniową dla siebie. Posiadamy grupy edukacyjne przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, uczniów szkół podstawowych i średnich, studentów oraz ludzi pracujących.

Dlaczego warto u nas się uczyć języków.

Wykwalifikowana kadra, duże doświadczenie, profesjonalizm to elementy, które nasz charakteryzują. Jednakże najbardziej sobie cenimy i zabiegamy to wysoka opinia naszych klientów. Mamy w swoim gronie uczniów, słuchaczy, którzy korzystają z naszych usług od kilku lat. W efekcie są na biegłym poziomie porozumiewania się w sposób mówiony jak i pisany językiem lub językami obcymi. Niektórzy z nich uczą się u nas kilku języków. Dodatkowo ciągle przychodzą nowi klienci zainteresowani poznaniem danego języka obcego u nas. Część znalazła nas przypadkowa. Ale znaczna grupa osób to ludzie, którym została polecona nasza szkoła. A przecież rekomendacja innych osób nie świadczy o pozytywnych aspektach funkcjonowania i nauczania, z której warto skorzystać w nią zainwestować. Ponadto godnym zauważenia jest fakt ogromniej ilości sukcesów jakie nasi słuchacze mają na koncie. Należą do nich wysokie stopnie zdobyte na egzaminach językowych, olimpiadach. Część naszych słuchaczy zdobyła maksymalną ilość puntów na egzaminie maturalnych z języka obcego. W naszym gronie są też osoby, które zdobyły wysokie noty podczas egzaminów, konkursów  międzynarodowych. Warto też zaznaczyć, iż sami doceniamy talenty. Co roku przyznajemy około 20 stypendiów naukowych dla najzdolniejszych kursantów.

Dostępne kursy możesz sprawdzić na stronie https://www.columbus.lublin.pl

Odwiedź jedną z naszych filii na ternie miasta Lublina. My się tobą odpowiednio zaopiekujemy. Sprawdzimy twoje możliwości i wybierzemy Ci grupę adekwatną do Twoich potrzeb. Ponadto gwarantujemy miło i oryginalnie spędzony czas. Z nami nie masz prawa się nudzić. Oprócz standardowych zajęć w ramach kursu organizujemy różnorodne imprezy integracyjne, rajdy rowerowe, oraz aktywnie spędzamy czas na obozach językowo-sportowych.

Pamiętaj, że z nami języki przestaną Ci być obce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here