Czy znasz już wodoodporny smartfon Samsung Galaxy A33 5G

Od użytkowanych telefonów wymagamy czasami bardzo wiele. Przyzwyczajamy się do myśli, że są to urządzenia, które musimy mieć zawsze przy sobie. Nie ma co się temu dziwić, skoro oferują nam tak dużo. Wykonujemy telefony, piszemy SMS-y i e-maile czy robimy zdjęcia. Zdarza się jednak, że przez naszą nieuwagę sprzęt zostaje zniszczony. Właśnie dlatego powstał smartfon z mocną baterią Samsung Galaxy A33 5G, który zaskakuje tym, że jest wodoodporny! 

Jaki jest nowy Samsung Galaxy A33 5G?

Wspomniany Samsung Galaxy A33 5G to przede wszystkim telefon, który w przypadku mobilnej sieci nowej generacji daje niesamowite możliwości odbierania i udostępniania treści. Mowa oczywiście o prędkości 5G – to nie tylko płynne granie, ale też szybki streaming.

Warto jednak zwrócić też uwagę na ośmiordzeniowy procesor 5 nm, który znany jest z tego, że zapewnia użytkownikom multitasking wykorzystywanego urządzenia. Tymczasem RAM Plus odpowiada za rozpoznanie wzorca użytkowania, co przekłada się na dodatkowy, wirtualny zastrzyk pamięci RAM.

Użytkownicy szybko zauważają, że jest to smartfon z mocną baterią. Doceniają także szybkie ładowanie 25 W. Sama bateria ma moc sięgającą 5000 mAh, co sprawia, że granie i intensywne korzystanie z telefonu jest po prostu możliwe. Dla niektórych użytkowników oznacza to nawet działanie urządzenia przez dwa dni bez ładowania. 

Telefon z poczwórnym aparatem Samsung Galaxy A33 5G

Jednak to, czego bez wątpienia nie można pominąć przy opisywaniu powyższego modelu, to oczywiście możliwości, jakie dają umieszczone w smartfonie obiektywy aparatów. Miłośnicy fotografii na pewno zechcą poznać bliżej zastosowane tutaj technologie. Oto telefon z poczwórnym aparatem, dzięki któremu zachwycisz wszystkich uchwyconymi kadrami. 

Dokładniej mówiąc, mamy tutaj wiele obiektywów należących do systemu aparatów Galaxy A33 5G. Główny aparat to aż 48 MP z OIS, a szersza perspektywa jest dostrzegalna dzięki ultraszerokokątnemu obiektywowi. Czy marzysz może o zdjęciach makro? One też pozostają w zasięgu Twoich możliwości. Tak samo, jak chociażby nagrywanie filmów o doskonałej jakości. Ponadto zdjęcia zaprezentujesz na wyjątkowym wyświetlaczu Infinity-U 6,4”. Obecna jest tutaj technologia Super AMOLED FHD+ sprawiająca, że użytkowanie sprzętu jest możliwe nawet przy bardzo ostrym świetle słonecznym.

Poznaj wodoodporny smartfon

Jak zostało wspomniane już na początku, czasami intensywne użytkowanie telefonu może prowadzić do jego przypadkowego zniszczenia. Mowa między innymi o negatywnym wpływie wody na urządzenia elektroniczne. Tymczasem Samsung Galaxy A33 5G to po prostu wodoodporny smartfon. Co to dokładnie oznacza? 

Sprzęt spełnia wymogi normy IP67 w zakresie wodo- i pyłoodporności. W tym przypadku będzie to dopuszczalne zanurzenie w słodkiej wodzie na głębokości 1 metra nawet przez 30 minut. To jednak wciąż nie wszystko. Dodatkową ochronę znajdziemy pod postacią szkła Gorilla Glass 5. To sprawia, że telefon jest mniej podatny na zadrapania, przez co przez długi czas wygląda atrakcyjnie! 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here