oferta telefonu na kartę

Telefon na kartę jest ciekawym rozwiązaniem, którym najbardziej zainteresowane są osoby młode, w tym nastolatki. Największą zaletą telefonu na kartę prepaid jest możliwość kontrolowania swoich wydatków oraz dokupywania dodatkowych pakietów.

Zalety i wady telefonu na kartę

Zdecydowaną zaletą telefonu na kartę jest możliwość swobodnego wyboru między różnymi pakietami. Na rynku można znaleźć zarówno bardzo tanie pakiety, za 3, 5 lub 10 złotych miesięcznie, jak i pakiety nieco droższe, których cena wynosi 25 lub 30 złotych za miesiąc. Oferta na kartę jest bardzo szeroka i dopasowana do indywidualnych preferencji różnych użytkowników. Główną różnicą między tymi rozwiązaniami jest liczba minut na rozmowy, SMS-ów i transferu danych. Każdy klient może indywidualnie dobrać odpowiedni dla siebie pakiet. W przypadku tradycyjnego abonamentu telefonicznego koszt jest zwykle wyższy, ponieważ użytkownik musi płacić stałą kwotę bez względu na to, ile minut oraz SMS-ów wykorzystał w danym miesiącu. Oferta na kartę może być więc korzystniejsza dla osób, które sporadycznie korzystają ze swojego telefonu. Oczywiście można znaleźć także świetne opcje dla tych klientów, którzy chcą mieć jak największą zawartość pakietu. Przykładem może być pakiet GIGADAJE w Virgin Mobile, w skład którego wchodzą nielimitowane rozmowy i wiadomości tekstowe, 15 GB internetu i dodatkowy transfer za staż. Im dłużej jest klient z daną siecią, tym więcej może otrzymać gigabajtów internetu. Jest to spora zaleta, która zwiększa lojalność użytkownika. Kolejną korzyścią numeru na kartę jest możliwość zmiany operatora bez konieczności spełnienia wielu formalności lub płacenia kar umownych. Po prostu użytkownik może przestać doładowywać swoje konto i przenieść numer do innej sieci. Warto jednak zaznaczyć, że telefon na kartę może mieć także niewielkie wady. Przede wszystkim klienci muszą sami pamiętać o doładowaniu. Może więc zdarzyć się tak, że w pewnym momencie, nieoczekiwanie,  wyczerpią się środki na koncie. 

Kiedy warto wybrać telefon na kartę?

Osoby, którym zależy na dużej elastyczności rozwiązań, a także na możliwości przejścia do innego operatora w dowolnym momencie, powinny zdecydować się na telefon na kartę. Taka opcja może być najkorzystniejsza dla nastolatków, którzy chcą kontrolować swoje wydatki. Rodzice mogą także zdecydować się na założenie numeru na kartę dla swoich dzieci. Oczywiście karta przedpłacona może się także sprawdzić w przypadku osób dorosłych oraz seniorów. W przypadku tej ostatniej grupy często zdarza się, że nie ma potrzeby wykupywania pakietu internetu i wystarczy jeden z najtańszych pakietów, w którego skład wchodzą połączenia telefoniczne. Telefon na kartę jest więc bardzo dobrym rozwiązaniem, które sprawdzi się zarówno w grupie młodzieży, jak i osób w średnim wieku oraz seniorów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here