Etykiety samoprzylepne pozwalają zaoszczędzić sporo czasu i umożliwiają oznaczenie danego przedmiotu w profesjonalny sposób. Idealnie sprawdzają się w celu uporządkowania dokumentów w biurze, do zaadresowania listów czy tez wysłania paczki. Jako, że etykiety produkowane są z różnych materiałów, mają one wszechstronne zastosowanie. Dostępne są nawet w wersji kolorowej, dzięki czemu z daleka rzucają się w oczy i przykuwają wzrok. Za ich pomocą możliwe jest stworzenie estetycznych i spersonalizowanych oznaczeń.

Etykiety samoprzylepne w biurze zawsze są mile widziane

Po etykiety samoprzylepne (takie jak te: https://www.pasazbiurowy.pl/etykiety-13098-k) sięga się zarówno w domu, jak i w pracy. W biurze są niemalże niezbędne i służą do celów identyfikacyjnych produktów. Są bardzo przydatne do zapisania ważnych informacji typu adres, dane personalne czy skład produktu, jak również jako materiał reklamowy. Za ich pomocą można wyróżnić się na tle konkurencji. Różnią się one od siebie rodzajem materiału, wielkością, rodzajem kleju, kolorem i kształtem. Do wykonania etykiet używa się papieru, polietylenu, polipropylenu, poliestru, winylu lub akrylu. Etykiety papierowe świetnie sprawdzą się w miejscach, gdzie nie jest wymagana odporność na warunki atmosferyczne ani też na wilgoć. Do oznaczania środków trwałych sprawdzą się etykiety wykonane z folii PE, a do znakowania elementów elektrycznych i elektronicznych polecane są etykiety poliestrowe, które są odporne na ścieranie Z kolei folie PP są odporne na wysoką temperaturę, wilgoć i chemikalia. Na porowate i zakrzywione powierzchnie z powodzeniem można przyklejać etykiety winylowe, które do zastosowań wewnątrz mają niemalże nieograniczoną przydatność. Etykiety akrylowe zaś są odporne na działanie bardzo wysokich temperatur oraz są odporne na promieniowanie słoneczne i chemikalia. Idealnie sprawdzają się do oznaczania regałów i elementów na produkcję oraz do etykiet informacyjnych i tabliczek znamionowych.

Etykiety mogą być na roli lub na arkuszu. Na te pierwsze warto zdecydować się w przypadku wykorzystywania ich na masową skalę. Świetnie sprawdzają się przy wydrukach kodów kreskowych. Z kolei te na arkuszu polecane są do ręcznego znakowania np. kopert i paczek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here