Intensywny kurs języka angielskiego

W obecnych czasach, znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym jest podstawą do zdobycia dobrze płatnej i rozwojowej pracy. Niestety nie każdy o tym pamięta. Większość osób nie przykładało się także do nauki języka w szkole, nie wspominając o braku dodatkowych kursów. A kiedy pojawia się wreszcie atrakcyjne ogłoszenie o pracę, uświadamiamy sobie, że musimy nagle i szybko poprawić swoje kompetencje językowe. Nowa praca, wyjazd za granicę, pilne sprawy biznesowe – czasu przeważnie mamy niewiele, a materiału jest całkiem sporo.

Współczesny rynek pracy wymaga od pracowników znajomości języka angielskiego i to bez względu na rodzaj branży. Posługują się nim międzynarodowe korporacje, firmy otwierające się na zagraniczne rynki, a także restauracje, hotele i wszelkie ośrodki turystyczne. Brak znajomości angielskiego, wiąże się z brakiem znajomości kultury, która w dużej mierze bazuje właśnie na tym języku.

Jeżeli nagle sytuacja wymusi na Tobie szybkie opanowanie danego poziomu w języku angielskim – nie musisz panikować. Jeśli chcesz to osiągnąć w stosunkowo krótkim czasie, zapisz się na intensywny kurs angielskiego!

Intensywne kursy – dla kogo?

Intensywne kursy angielskiego są przeznaczone zarówno dla osób, które chcą opanować język, ale nie są w stanie wygospodarować czasu na naukę, jak również dla tych zmotywowanych podjęciem nowej pracy.

Kurs intensywny trwa około miesiąca lub w dwóch, w zależności od oferty danej placówki edukacyjnej. Przeważnie w tym czasie, zaplanowane jest opanowanie półrocznego lub rocznego materiału. Zajęcia odbywają się w mniejszych grupach, dzięki czemu każdy ma takie same szanse na zapoznanie się z językiem i przełamanie bariery. Kursy intensywne oferują takie same rezultaty, jak kursy standardowe, lecz o wiele szybciej!

Kto powinien zapisać się na intensywny kurs angielskiego?

  • osoba, która stara się o zatrudnienie na stanowisku wymagającym znajomości angielskiego,
  • osoba, która wybiera się na wakacje za granicą,
  • osoba, która chce szybko przeskoczyć poziom początkujący, aby zacząć naukę na wyższym poziomie,
  • osoba, która zamierza przeprowadzić się na dłużej lub na stałe za granicę,
  • osoba, która chce porozumiewać się z anglojęzycznymi osobami,
  • osoba, która dobrze radzi sobie z nauką pod presją czasu i ma odpowiednią ilość samodyscypliny.

Jaki intensywny kurs języka angielskiego wybrać?

Zapis na intensywny kurs angielskiego nie powinien sprawiać większego problemu. Coraz więcej szkół językowych oferuje taką formę nauki. Pozostaje tylko wybór najlepszej z nich. Warto postawić na placówkę, która będzie odpowiadała indywidualnym potrzebom. Zapisy na kursy intensywne są prowadzone regularnie, praktycznie co miesiąc powstają nowe grupy, do których można dołączyć.

Warto również wziąć pod uwagę zagraniczne wyjazdy, podczas których zyskuje się niepowtarzalną szansę całkowitego zanurzenia w język. Są przeznaczone dla tych, którzy na poważnie rozważają naukę języka, a przy okazji zależy im na doświadczeniu kultury wybranego kraju. Podczas takiego wyjazdu można poznać

Jak wybrać szkołę językową?

Wybierając szkołę językową należy zweryfikować jej renomę oraz opinie innych osób w Internecie na jej temat. Powinno się także zapytać o liczbę godzin wchodzących w skład danego kursu oraz o różnie dodatkowe bonusy (np. dostęp do platformy e-learningowej lub biblioteki cyfrowej).

Intensywne kursy angielskiego Profi Lingua w Warszawie oferują przerobienie półrocznego lub rocznego materiału w zaledwie miesiąc lub dwa. To bardzo korzystne rozwiązanie dla tych, którym zależy na szybkiej, ale jednocześnie skutecznej nauce. Podczas zajęć, uczestnicy korzystają z nowoczesnych materiałów dydaktycznych i dostają również stosowne zadania do samodzielnej nauki w domu.

źródło zdjęcia: freepik.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here