flex

W tym trudnym czasie jakim jest globalna pandemia, musimy przyzwyczaić się do pewnych nowych rozwiązań. Przeorganizowaliśmy swoje codzienne życie i zostaliśmy w domach. Szkoły i uczelnie przeszły w tryb online, a uczniowie i studenci rozpoczęli naukę zdalną. Swobodny dostęp do internetu w takim przypadku jest niezbędny – zarówno dla uczniów jak i dla nauczycieli, którzy od teraz swoją wiedzę przekazują w pełni online. Orange Flex przygotowało specjalną ofertę, wspierającą równy dostęp do zdalnej edukacji. Czego ona dotyczy ? Kto może z niej skorzystać? Jak aktywować plan za złotówkę? Sprawdź!

Nawet 200 GB internetu na dwa miesiące od Orange Flex – dla uczniów i nauczycieli

Nowa oferta od Orange Flex pozwala na korzystanie nawet z 200 GB internetu za symboliczną złotówkę miesięcznie. Promocja przeznaczona jest dla uczniów powyżej 13 roku życia, rodziców dzieci uczących się, studentów, nauczycieli oraz nauczycieli akademickich. W akcji mogą wziąć udział nowi Klienci Orange Flex.

Jak skorzystać z oferty w ramach „Orange Flex dla polskiej edukacji”?

Wystarczy pobrać na swój telefon aplikację Orange Flex, zarejestrować się, wybrać dowolny Plan komórkowy a następnie wybrać nowy numer lub przenieść obecny. Przed wyborem płatności należy wpisać kod promocyjny EDUFLEX, a następnie aktywować usługę Orange Flex. Weryfikacja warunków promocji, nastąpi w trakcie pierwszego miesiąca korzystania z usługi. Uczniowie i studenci mogą zostać poproszeni o podanie numeru legitymacji, a nauczyciele o potwierdzenie zatrudnienia.

W ramach oferty można skorzystać z dowolnego Planu komórkowego przez dwa miesiące za 2 zł. To oznacza, że w przypadku najwyższego Planu można zyskać nawet do 200 GB, do wykorzystania na smartfonie, tablecie czy komputerze. Aby współdzielić pakiet pomiędzy telefonem a dodatkowym urządzeniem należy zamówić dodatkową bezpłatną kartę SIM, którą możemy umieścić w tablecie lub modemie. Jeżeli jednak chcemy korzystać wyłącznie z internetu, możemy używać tylko swojej głównej karty SIM bez konieczności zamawiania dodatkowej.

Czym jest Orange Flex?

Przypominamy, że Orange Flex to Plan komórkowy w aplikacji bez zobowiązań. Jest to oferta w pełni cyfrowa i bezpieczna. Orange Flex pozwala na dopasowanie pakietu internetowego i usług dodatkowych do swoich bieżących potrzeb. Jeżeli w danym miesiącu potrzebujemy więcej internetu, po prostu zmieniamy nasz Plan na wyższy, zaś w miesiącu, gdy nie wykorzystujemy dużej liczby GB, możemy obniżyć nasz Plan komórkowy. W każdym momencie możemy również zrezygnować z usługi – we Flexie nie ma zobowiązań i długoterminowych umów. Płatności w Orange Flex odbywają się w modelu subskrypcyjnym, za pomocą karty płatniczej lub poprzez system BLIK. Orange Flex to oferta stworzona dla osób, poszukujących na rynku telko rozwiązania szytego na miarę i umożliwiającego pełną swobodę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here