Czy korzystasz już z darmowej reklamy?

0
6201

To, że internet udostępnił najskuteczniejsze narzędzia sprzedażowe wie każdy. Problem powstaje w momencie chęci sprzedaży konkretnej rzeczy. Tysiące serwisów ogłoszeniowych bombarduje nas reklamami swoich usług. Czy każdy serwis jest jednak odpowiedni do sprzedaży używanych przedmiotów?

Niekoniecznie. Przecież w przypadku większości przypadków, poszukuje się kupców z okolic, mieszkających na tyle blisko, żeby koszty wysyłki nie były duże, a najlepiej aby możliwy był odbiór kupionej rzeczy osobiście.

Czym zatem kierować się przy wyborze serwisu ogłoszeniowego?

Przede wszystkim tym, by był on lokalny, skuteczny i bezpłatny. Korzystanie z tego typu serwisów lokalnej sprzedaży spowoduje, iż Twoje ogłoszenie będzie odbierane tylko przez osoby realnie zainteresowane zakupem przedmiotu. Dodanie ogłoszenia nic nie kosztuje, a często nie wymaga nawet rejestracji! Jakie są więc najważniejsze zalety dobrego serwisu ogłoszeniowego?

Darmowe dodawanie ogłoszeń

Sprzedając coś za pośrednictwem serwisu ogłoszeniowego, nie obejmuje Ciebie procent od transakcji, ponieważ przeprowadzasz ją bezpośrednio podczas spotkania z kupującym. Założenie konta czy zamieszczenie ogłoszenia na stronie z lokalnymi ogłoszeniami, również jest darmowe. Jedynym kosztem jaki możesz ponieść, jest usługa promowania ogłoszenia. Jest to jednak usługa dodatkowa i zależy wyłącznie od decyzji ogłoszeniodawcy.

Skuteczność i praktycyzm

Posiadasz zbyt wiele ubrań, butów, sprzętów, gier czy akcesoriów dziecięcych? Nie chcesz ich wyrzucać , ale doskonale wiesz, że nie będziesz ich już używać? Rozwiązanie jest proste – wystarczy zrobić zdjęcie, krótko opisać przedmiot, wycenić i dodać ogłoszenie za darmo np. na Lento.pl. Tym samym pozbędziesz się zalegających Ci gratów, a ktoś z bliskiej okolicy wreszcie będzie mógł cieszyć się wymarzoną sukienką, nowym meblem czy idealnie dopasowanym obuwiem.

Wygoda

Handel przez Internet od lat cieszy się rosnąca popularnością. Z obecnych platform ogłoszeniowych takich jak np. Lento.pl, możesz korzystać w każdym miejscu i z każdego urządzenia, który ma dostęp do internetu. Obsługa ogłoszenia jest banalna, a mimo to są tacy, którzy jeszcze się nie przekonali. Wielu z nas boi się procesów rejestracji konta, dodawania ogłoszenia, trudności transakcji czy obsługi ogłoszenia – to błąd. Umieszczając ogłoszenie w serwisie ogłoszeń lokalnych, zyskujesz wygodę. Sprzedany przedmiot może zostać odebrany od Ciebie z domu. Znika problem nadawania przesyłek, a nawet ich zagubienia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here