paznokcie

Własny gabinet stylizacji paznokci to świetny pomysł dla wszystkich tych, którzy chcą prowadzić dochodowy biznes w branży kosmetycznej. Współczesne kobiety chętnie dbają o swoje dłonie i korzystają z usług profesjonalistów. Warto jednak mieć na uwadze, że panie są także niezwykle wymagające. Dlatego, jeśli chcemy, aby nasza firma cieszyła się renomą, powinniśmy stosować produkty najwyższej jakości i na bieżąco poszerzać swoje umiejętności.

ChiodoPRO – marka, której można zaufać

Produkty marki ChiodoPRO są chętnie wybierane przez specjalistów. Stanowią bowiem gwarancję idealnie wykonanego zabiegu oraz trwałości kolorów. Gabinety, w których stosuje się wyroby tej marki, cieszą się ogromnym zaufaniem klientów. Niektóre panie decydują się na skorzystanie z konkretnego salonu, tylko dlatego, że korzysta się w nim z artykułów kosmetycznych ChiodoPRO.

Priorytetem założycieli firmy ChiodoPRO było i jest dostarczanie produktów o najwyższej jakości. Firma proponuje swoim klientom sprawdzone artykuły do stylizacji paznokci, jak również najnowocześniejsze rozwiązania w tym zakresie. Stylista ma zatem szeroki wybór materiałów, które towarzyszą mu w codziennej pracy. Może także budować swoją przewagę konkurencyjną, dzięki proponowaniu klientom najnowszych technik i motywów zdobniczych. Wyroby ChiodoPRO są trwałe oraz wygodne w użyciu.

Co znajduje się w katalogu produktów ChiodoPRO?

Katalog produktów marki ChiodoPRO zadowoli nawet najbardziej wymagające manikiurzystki oraz klientów. W sprzedaży dostępne są:

 • lakiery hybrydowe,
 • żele, w tym żele budujące, żele kolorowe, acrygel,
 • ozdoby,
 • lampy UV/LED,
 • akcesoria,
 • oliwki i odżywki,
 • kremy do rąk,
 • urządzenia i narzędzia,
 • ekspozytory,
 • środki dezynfekujące,
 • materiały marketingowe.

Jak widać, całe funkcjonowanie gabinetu stylizacji paznokci można z powodzeniem oprzeć tylko i wyłącznie na produktach marki ChiodoPRO. Oferowane produkty pozwalają na wykonanie trwałego i reprezentacyjnego manicure hybrydowego. Wachlarz wyrobów obejmuje bazy (w tym bazy budujące), topy oraz lakiery hybrydowe w bogatej palecie kolorystycznej. Liczba dostępnych odcieni lakierów robi wrażenie. Można tutaj zamówić lakiery w klasycznych barwach czerwieni oraz beżu, jak również lakiery hybrydowe o oryginalnych kolorach. Szeroka dostępność kolorów pozwala na dostosowanie się do potrzeb każdej grupy klientek.

W asortymencie są także kosmetyki pielęgnacyjne oraz środki potrzebne do utrzymania salonu w czystości i sterylności. Dużą popularnością wśród właścicieli gabinetów cieszą się także artykuły marketingowe. Do wyboru są, między innymi: ekspozytory na lakiery, stojaki na lakiery, lampy ścienne w formie plafonu, fartuchy kosmetyczne, koszulki z krótkim rękawem, firmowe torby, terminarze, wizytówki, na których można wpisać datę kolejnej wizyty.

Szkolenia z ChiodoPRO

W związku z tym, że branża kosmetyczna ciągle intensywnie się rozwija, ważne jest aby styliści paznokci byli na bieżąco z nowymi rozwiązaniami. Firma ChiodoPRO organizuje kursy i szkolenia zawodowe o różnej tematyce, w tym zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

Warto rozpatrzyć udział w takich szkoleniach jak: ABC metody żelowej, Nail Art – zdobienia ślubne, Acryl Gel – system wzmacniania i przedłużania naturalnej płytki. Godne polecenia są także organizowane przez ChiodoPRO warsztaty i prezentacje, które są okazją do wymiany doświadczeń i zapoznania się z nowościami rynkowymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here