Największy sklep dla rolników i sadowników w Polsce

Sklep rolniczy zajmuje się dystrybucją i sprzedażą najlepszych artykułów od renomowanych producentów oraz specjalistycznych marek.

Zaopatrując się w naszym sklepie można dobrać wszystko, co umożliwia efektywne prowadzenie ogrodu, uprawę roślin bądź drzew owocowych w sadach. Oferujemy przyrządy, maszyny rolnicze, specjalistyczne narzędzia oraz akcesoria niezbędne przy magazynowaniu i przetwarzaniu zbiorów. Internetowy sklep rolniczy plasuje się w czołówce najchętniej wybieranych dostawców artykułów stosowanych w rolnictwie oraz ogrodnictwie. Proponujemy nie tylko wysokiej jakości, profesjonalny asortyment, ale także szeroką wiedzę z zakresu pielęgnacji roślin, podpartą zdobytym przez minione lata, nieustannie wzbogacanym doświadczeniem. Działamy jako różnorodnie zaopatrzony sklep dla sadowników, rolników oraz ogrodników umożliwiając skompletowanie wyposażenia, które można bez trudu dopasować uwzględniając konkretne potrzeby i wymagania mniejszych oraz większych gospodarstw. W asortymencie dostępne są skuteczne środki ochrony roślin, chwasto- i grzybobójcze preparaty, a także środki odstraszające szkodniki. 

Chcemy zaproponować klientom dobry jakościowo, zróżnicowany oraz wszechstronny asortyment – w tym także preparaty do dezynfekcji, regulatory wzrostu oraz najlepsze zaprawy do zbóż. Wszystko to dostępne w wielu opcjach oraz przystępnych cenach. Oferta obejmuje też nawozy do roślin – organiczne oraz mineralne, a także odżywki i produkty służące uzdatnianiu gleby oraz zabezpieczaniu roślin w czasie wzrostu. Odżywki dla roślin dostępne są w formie produktów dolistnych, posypowych i biostymulatorów oraz środków do przeprowadzania fertygacji. Przygotowaliśmy bogatą gamę przydatnych akcesoriów oraz wysokiej jakości nasiona rolnicze – znakomite do wysiewu różnego rodzaju traw, roślin poplonowych oraz uprawnych, jak np: gryka, bób, groch, burak, rzepak, kukurydza oraz inne – wszystko to w naszym sklepie online. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na sklepfarmera.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here