Staraj się jeść, aż poczujesz się pełen, zamiast stracić pewną masę. Spróbuj ćwiczyć ciało, aby rozpoznać, kiedy jest pełna. Pomoże to stracić większą wagę niż spróbować stracić pewną liczbę kilogramów, co często może być złym celem diety, ponieważ koncentruje się zbytnio na wynikach, a nie na niezbędnych zmianach zachowań.

Pociąg się zauważyć, gdy jesteś pełen, obsługując mniejsze porcje i integrując kontrolę w momencie każdego posiłku. Służyć sobie małej porcji. Po zjedzeniu małej porcji sprawdź się z brzuchem i zadaj sobie pytanie, czy czujesz się pełen. Daj sobie pięć minut na zameldowanie przed podjęciem decyzji, czy będzie jeść więcej jedzenia. Jeśli czujesz się pełen po pięciu minutach czekać, nie musisz jeść więcej.

Daj sobie jeden rodzaj oszustwa tygodniowo, jeśli masz nową dietę. Zamiast jedzenia każdego posiłku zgodnie z nowym planem diety, zrób sobie przerwę. Starając się przynajmniej jednego posiłku, gdzie można zjeść coś, czego pragnie, wyeliminujesz poczucie, że nie ma wyjścia. Lepiej jest dążyć do poprawy, w przeciwieństwie do doskonałości, więc po prostu staraj się trzymać się diety i zrób sobie przerwę raz w tygodniu.

umalgosi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here