Oszczędność czasu z pralkami i suszarkami PerfectCare

0
1273

Dzisiejszy tryb życia bywa tak intensywny, że czasami brakuje nam czasu nawet na chwilę wypoczynku. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w urządzeniach codziennego użytku mogą jednak ułatwić życie i pomóc w uzyskaniu przynajmniej kilku minut na dowolny sposób relaksu. Szwedzka marka Electrolux od lat tworzy sprzęty, które są funkcjonalne i dostosowane do potrzeb użytkowników – a coś, czego coraz częściej nam potrzeba, to właśnie czas. Poznaj najciekawsze rozwiązania, które zostały zastosowane w pralkach i suszarkach PerectCare!

System SteamCare – użyj go zamiast tradycyjnego prania

Nie wszystkie ubrania należy koniecznie prać po pierwszym użyciu. Niektóre materiały są tak delikatne, że lepiej zastosować podstawowe czyszczenie i odłożyć w czasie konieczność skorzystania z wody i detergentów. W takim przypadku niezwodny okazuje się system StemCare – to innowacyjne rozwiązanie, które można znaleźć w pralkach PerfectCare. Firma Electrolux wie, jak zapewnić wygodę użytkowania i oszczędzić niezbędny czas – od teraz możesz jednocześnie przywrócić świeżość i rozprostować wybrany materiał, unikając tym samym prasowania.

SteamCare to system, który umożliwia odświeżenie ubrań za pomocą gorącego powietrza. Para połączona z substancjami zapachowymi w szybki sposób przywraca ubraniom odpowiedni zapach oraz potrafi rozprostować nawet trudne zagniecenia. Z pralką PerfectCare wyposażoną w system czyszczenia parą możesz zapomnieć o częstym odwiedzaniu pralni chemicznej – teraz możesz zadbać o swoje ubrania także z użyciem własnego urządzenia.

Zapomnij o wielogodzinnym suszeniu ubrań

Wiele osób wciąż korzysta z tradycyjnego suszenia polegającego na rozwieszaniu ubrań na linkach. Ta metoda ma jednak wiele wad, a jedną z tych szczególnych jest niesamowicie długi czas oczekiwania, zanim ubrania będą ponownie zdatne do założenia. Najlepszym wyjściem okazuje się skorzystanie z innowacyjnych suszarek, które pozwalają zaoszczędzić nie tylko miejsce.

Szwedzka marka Electrolux postanowiła stworzyć urządzenie, dzięki któremu zapomnisz o konieczności rozstawiania w mieszkaniu bądź domu klasycznej suszarki. Suche ubrania możesz schować do szafy jeszcze tego samego dnia. Koniec z mechaceniem i kurczeniem swetrów – odpowiednio zaprojektowany sprzęt firmy Electrolux nie tylko nie niszczy materiałów, ale pomaga im zachować odpowiedni wygląd. To wszystko dostępne jest dzięki systemowi CycloneCare, który korzysta z technologii 3DSense. Suszarka ma możliwość dogłębnego skanowania tkaniny.

Jeżeli oprócz czasu chcesz zaoszczędzić także miejsce – suszarkę PerfectCare możesz postawić w dowolnym miejscu w domu bądź mieszkaniu. To sprzęt idealny do zabudowy w łazience bądź innym pomieszczeniu. Bez problemu ustawisz ją także na swojej pralce. Wszystkie najważniejsze urządzenia dostępne zawsze pod ręką.

Dodatkowe funkcje, których zapewne potrzebujesz!

Aby nie tracić więcej czasu na wybór odpowiedniej ilości detergentu – wybierz pralkę firmy Electrolux, która wykorzystuje nowoczesną technologię zwaną AutoDose. Ta inteligentna funkcja odciąży Cię z konieczności wyboru i sama dostosuje odpowiednią ilość zarówno środka piorącego, jak i płynu zmiękczającego. Innowacyjność tego rozwiązania polega na automatycznym wyborze, który zostanie dokonany na podstawie wielkości wsadu do bębna pralki.

Trudne do usunięcia plamy to również żaden kłopot. Dodatkową pomocą dla Twojej pralki może być ultrasoniczny odplamiacz, który oszczędzi czas potrzebny na namaczanie widocznych na ubraniu plam. Z jego pomocą pozbędziesz się zabrudzeń w szybki i prosty sposób – wystarczy jedynie podłączyć urządzenie do zasilania, wymieszać detergent z wodą, a następnie podłożyć dodatkowy materiał pod fragment ubrania. Plamę namaczamy i delikatnie przykładamy urządzenie wykonując przy tym okrężne ruchy. Teraz wystarczy umieścić ubranie w pralce i mieć gwarancję, że plama całkowicie zniknie.

Ultrasoniczny odplamiacz trafia bezpośrednio w powstałą plamę. Potrafi usunąć nawet ślady po kawie czy szmince. Zastosowanie ultradźwięków w połączeniu z wodą i detergentem daje najlepsze, możliwe efekty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here