rozlicz swój PIT-11

Szukasz sposobu na błyskawiczne rozliczenie swojego PITu-11? Zależy Ci na czasie i wygodzie i nie lubisz załatwiania zbyt wielu formalności? W pełni Cię rozumiemy, dlatego przedstawiamy Ci innowacyjny program do rozliczania PIT, który powstał po to, aby jak najbardziej ułatwić przygotowanie deklaracji do Urzędu Skarbowego. Dowiedź się, jak możesz wykorzystać to narzędzie – zapraszamy!

Poznaj zalety aplikacji do rozliczania podatkowego Pitbot

Pitbot to innowacyjna aplikacja, która daje możliwości złożenia zeznania w 100% przez Internet. Zrezygnuj z uciążliwego stania w długich kolejkach i użerania się z dokumentami w tradycyjnej papierowej torbie. Wykorzystaj swój smartfon, tablet lub laptopa i postaw na funkcjonalne narzędzie, które wyręczy Cię ze wszystkich formalności. 

Główne zalety aplikacji Pitbot to:

  • prosta obsługa, 
  • pomoc specjalistów, 
  • krótki czas przygotowywania deklaracji, 
  • bezpieczeństwo danych  
  • zero ukrytych kosztów. 

Formalności podatkowe kojarzą nam się z czymś skomplikowanym i trudnym, dlatego naszym celem było przedstawienie wszystkiego w bardzo przystępny i zrozumiały sposób. Dlatego przygotowaliśmy interfejs składający się z przejrzystych okienek i intuicyjnego panelu sterowania, dzięki czemu rozliczenie jest bardzo proste i przyjemne. Również zastosowany prosty język, przysłuży się do ułatwienia sprawy nawet największym laikom w kwestiach podatkowych.

Aplikacja do rozliczania PIT-11 zapewnia całkowite bezpieczeństwo – wszystkie przechowywane przez nas dane są odpowiednio szyfrowane na naszych serwerach. Spełniamy wszystkie normy i posiadamy systemy zabezpieczeń zgodne z wymaganiami narzuconymi przez Ministerstwo finansów. Nie masz się więc czego obawiać – chwyć za swój telefon, ściągnij naszą aplikację i rozlicz się szybko i wygodnie już dziś!

PIT/ZG online – rozlicz swoje dochody z zagranicy

Aplikacja Pitbot wspiera także osoby uzyskujące dochód poza granicami naszego kraju. Jeżeli jesteś jedną z nich, wiesz już zapewne, że musisz złożyć specjalną deklarację w postaci PIT-36/ZG. Oferujemy Ci bardzo wygodne rozwiązanie szczególnie gdy nie planujesz powrotu do Polski, lub nie masz takiej możliwości. Dzięki naszemu innowacyjnemu programowi rozliczysz swój PIT/ZG online – nie ma znaczenia, gdzie się obecnie znajdujesz. Potrzebny będzie Ci jedynie telefon z dostępem do internetu – ściągnij naszą aplikację, załóż darmowe konto, a resztę załatwimy za Ciebie. Dosłownie kilka kliknięć dzieli Cię od załatwienia wszystkich formalności!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here