Terminal bez abonamentu? Poznaj rozwiązanie!

Dzięki programowi Polska Bezgotówkowa każdy przedsiębiorca, który pozytywnie przejdzie proces weryfikacji, może otrzymać m.in. terminal za 0 zł. Dowiedz się więcej i dołącz do rewolucji w płatnościach.

Terminal karty płatniczej – przełom czy obowiązek?
Śledząc panujące trendy oraz opierając się na najnowszych badaniach dotyczących płatności wśród Polaków, przeprowadzonych przez eService, można zauważyć, że coraz więcej osób jako preferowaną metodę płatności wybiera transakcje bezgotówkowe (w badaniu eService prawie 60% respondentów wybiera płatności bezgotówkowe). Efektem jest coraz większa obecność terminali płatniczych w punktach handlowo-usługowych. Ciekawostką może być fakt, iż niejednokrotnie dochodzi do sytuacji w której klient pomimo zdecydowania się na zakup produktu lub usługi, rezygnuje ze względu na brak płatności z wykorzystaniem BLIKa, karty płatniczej czy telefonu komórkowego (AndroidPay, ApplePay). Problem, jakim jest brak terminali płatniczych, występuje przede wszystkim w mniejszych miejscowościach (ale nie tylko). Właściciele punktów handlowo-usługowych jako powód, który jest niejako przeszkodą, wymienia m.in. koszty związanie z zakupem sprzętu (terminal płatniczy) oraz wysokością opłat za świadczenie płatności bezgotówkowych. Na szczęście powstało rozwiązanie, które jest odpowiedzią na potrzeby i realnym wsparciem. Jako przedsiębiorca możesz liczyć np. terminal płatniczy bez abonamentu.


Terminal za 0 zł – co musisz zrobić?

Program Polska Bezgotówkowa to rozwiązanie, dzięki któremu każdy przedsiębiorca, który zgłosi chęć uczestnictwa oraz przejdzie weryfikację, otrzyma wsparcie w zakresie sprzętu (terminal płatniczy) oraz abonamentu. Zanim podejdziesz do weryfikacji, sprawdź czy spełniasz podstawowe wymogi, m.in. nie korzystałeś w swoich punktach handlowo-usługowych przez ostatnie 12 miesięcy z terminali płatniczych, nie jesteś franczyzobiorcą i nie posiadasz więcej niż 5 placówek. Kolejnym krokiem, który musisz wykonać, jest samo zgłoszenie. W pierwszym wybierasz terminal płatniczy (możesz otrzymać do 3 darmowych terminali płatniczych) i wypełniasz formularz zgłoszeniowy (podając podstawowe informacje dotyczące swojej firmy). Następnie fundacja Polska Bezgotówkowa przeprowadzi proces weryfikacji (każde zgłoszenie sprawdzane jest indywidualnie), a także otrzymujesz informacje o wyniku (jeśli jest on pozytywny, otrzymujesz przesyłkę). 3 darmowe terminale oraz zwolnienie z abonamentu za świadczenie usługi (płatności bezgotówkowe) możesz otrzymać dzięki eService, jednemu z partnerów fundacji Polska Bezgotówkowa. Więcej informacji na temat oferty, jaką zapewnia program Polska Bezgotówkowa, znajdziesz na stronie Bez Gotówki https://bezgotowki.pl/oferta/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here