Wkłady do drukarki HP

Na co dzień sporo drukujesz w związku z uczelnią czy szkołą? A może pracujesz w trybie home-office? Z pewnością często musisz wymieniać wkłady barwiące. Zwykle są one bardzo kosztowne. Jeśli nigdy wcześniej nie kupowałeś takich części, warto byś poznał nieco więcej informacji o nich. Dowiedz się, jak kupić właściwe wkłady do drukarki HP!

Wkłady bawiące kosztują zwykle od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Wiele zależy od tego, jak model i typ urządzenia się posiada. Z tego względu niektóre osoby mogą mieć niemały kłopot, gdy staną przed zadaniem zakupienia odpowiedniej części. Pomyłka może na kilka dni pozbawić Cię możliwości druku, a nawet doprowadzić do uszkodzenia urządzenia! Dowiedz się, jakie wkłady do drukarki HP kupić!

Wkłady do drukarki HP – toner a tusz

Najważniejsze jest, by wiedzieć, jaką drukarkę się posiada. Ma to kluczowe znaczenie podczas zakupu wkładów do drukarki HP. Nie każdy zna się na elektronice. W instrukcji znaleźć można dokładny numer seryjny, model, a także typ. Jeśli jej nie posiadasz (lub nie wiesz gdzie się znajduje), postaraj się sprawdzić te dane porównując swoją drukarkę z egzemplarzami prezentowanymi na stronie producenta. Najprościej jest jednak sprawdzić te informacje na komputerze – sprzęt jest najprawdopodobniej podłączony, a jego nazwa wyświetla się w Panelu Sterowania, w sekcji „Sprzęt i dźwięk”. Czasem drukarki są też po prostu podpisane.

Przede wszystkim musisz wiedzieć, jakie wkłady do drukarki HP są Ci potrzebne. Istnieją dwa typy tych wkładów: tonery oraz tusze. Chociaż potocznie te nazwy stosuje się zamiennie, są to zupełnie różne części. Drukarki laserowe działają dzięki tonerom, a atramentowe – tuszom. Ma to ogromne znacznie nie tylko ze względu na to, że pojemniki te mają zupełnie inny kształt. Zawierają też różne substancje, aplikowane na papier w odmienny sposób.

Dlaczego warto rozejrzeć się za tańszymi wkładami do drukarki HP?

Przeciętnie wkłady do drukarki HP kosztują ok. 50 zł (za ok. 5 ml). Załóżmy, że posiadasz model urządzenia na tusz. Drukujesz głównie notatki/dokumenty, dlatego korzystasz głównie z czarnego wkładu. Zgodnie z zapewnieniami producenta, ma wystarczyć na ok. 360 stron. Studenci w sesji, przedsiębiorcy przed okresem rozliczeniowym oraz inne osoby często korzystające z drukarki mogą stwierdzić, że to wcale nie jest dużo. Wystarczy drukować ok. 10 stron dziennie, by musieć wymienić wkład już po miesiącu. Jeśli zaś wolisz druk w kolorze, do tego dochodzą dodatkowe 3 sztuki po 50 zł (Cyjan, Magenta i Żółty, czyli Yellow).

Nie każdy chce lub może aż tyle wydawać. Na zakupie wkładów do drukarki HP da się jednak zaoszczędzić. Świetnym rozwiązaniem jest znalezienie wkładów w Internecie w cenie hurtowej. Jeszcze mniej zapłaci się za ich tańsze zamienniki. Takie części idealnie odwzorowują oryginały, dlatego świetnie współpracują z posiadanym urządzeniem. Zapewniają dobrą jakość wydruku, są wytwarzane ekologicznie, a przede wszystkim są nawet o połowę tańsze!

Gdzie kupić wkłady do drukarki HP w dobrej cenie?

W Internecie można znaleźć kilka sprawdzonych serwisów dystrybuujących takie części eksploatacyjne, jak np. www.tonerpartner.pl. Wygodna wyszukiwarka pomaga znaleźć właściwy wkład w kilka chwil. W ofercie dostępne są oryginalne wkłady do drukarki HP, tańsze średnio o kilkanaście złotych, niż w sklepie producenta/oficjalnych salonach. Oprócz nich zakupić można też świetnej jakości zamienniki, o większej pojemności i wydajności, w cenie nawet kilka razy niższej! Dzięki nim możesz sporo drukować, bez obaw o swój budżet! Wraz z zamiennymi wkładami do drukarki HP zaoszczędzisz kilkaset złotych rocznie!

Wkłady do drukarki HP są dość kosztowne, dlatego warto zdecydować się na tańszą alternatywę. Dzięki temu swobodnie możesz drukować wszystkie dokumenty, ważne teksty czy notatki. Przekonaj się, ile uda Ci się zaoszczędzić!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here