Mailing reklamowy – doskonały sposób na zwiększenie zysków dla Twojej firmy!

Współcześnie reklama ma ogromne znaczenie w biznesie. To właśnie dzięki niej klienci dowiadują się o oferowanych przez Ciebie produktach lub usługach.  Reklama musi być zachęcająca i powinna trafiać do odpowiednich odbiorców. Różnego rodzaju akcje promocyjne pozwalają firmom zwiększyć popyt na swoje usługi lub produkty. Jedną z najskuteczniejszych metod promocyjnych jest mailing reklamowy.

Reklama mailingowa to świetne rozwiązanie, które pozwala firmie przyciągnąć nowych konsumentów oraz utrzymać pozytywne relacje z obecnymi. Tego typu promocja umożliwia również wykreowanie pożądanego wizerunku firmy. Mailing reklamowy skutecznie angażuje odbiorców i zachęca ich do skorzystania z promowanej oferty. W celu przeprowadzenia udanej kampanii mailingowej należy stworzyć i stale rozbudowywać bazę adresową klienta. Zająć się przygotowywaniem trafionych treści , cykliczną wysyłką newsletterów oraz obsługą informacji zwrotnych.

Jeżeli chciałbyś przeprowadzić skuteczną kampanię mailingową dla swojej firmy, koniecznie poznaj ofertę platformy redlink.

Platforma Redlink – mailing reklamowy

Platforma Redlink to doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy, zarówno dopiero wchodzącej na rynek, jak i dla rozwiniętych i utrzymujących się na rynku działalności od wielu lat. Pozwala stworzyć  zautomatyzowaną wysyłkę w pełni spersonalizowanych

wiadomości e-mail. Platforma ma ogromna rzeszę zadowolonych klientów i stale powiększa ich grono, z oferty Redlink skorzystało ponad 1600 partnerów biznesowych.

Platforma umożliwia wykonanie testów A/X wiadomości e-mail, która ma na celu zróżnicowanie tematu, nadawcy oraz treści. Pozwala wykonać test na wybranych klientach i zobrazować efekt kampanii na podstawie wskaźnika otwarć i kliknięć. Mailing reklamowy może być wykonany przez różne rodzaje e-maili. Bardzo pomocne są w tym umowy z polskim operatorami pocztowymi oraz rozbudowana infrastruktura (sprzęt komputerowy). Jednym z przykładów jest wiadomość w postaci newslettera.

Newsletter jest najczęściej stosowanym rodzajem wiadomości e-mail który możesz wysłać z systemu Redlink. Newsletter to cykliczna wiadomość marketingowa, która może być wysyłana do wybranej przez Ciebie grupy odbiorców. Umożliwia utrzymanie dobrych relacji z klientami. Wykorzystując do tego celu platformę Redlink będziesz mógł w łatwy sposób skopiować wykorzystaną kreację i dopasować jej treść do kolejnej kampanii.

Innym przykładem są triggery, czyli wiadomości związane z określonym działaniem użytkownika. Sprawdzają się, kiedy nowy użytkownik dopiero się do listy mailingowej, a także zwiększają aktywność względem wiadomości.

Kampania mailingowa przewiduje również wiadomości cykliczne wysyłane do klientów z okazji urodzin lub świąt. Dzięki wykorzystaniu platformy Redlink wysyłka tego typu wiadomości jest dużo prostsza i opiera się na plikach CSV. Pozwala przeprowadzić kampanię bez przepisywania danych odbiorców, czasu wysyłki oraz kontroli całej realizacji procesu.

Automatyzacji można poddać również potwierdzenia rejestracji oraz komunikaty transakcyjne. To świetne rozwiązanie, które odciąży pracowników Twojej firmy i pozwoli im wykorzystać swój czas na ważniejsze zadania.

Różnego rodzaju e-maile możesz dowolnie kreować używając do tego celu pomocnych narzędzi. Kreacja wiadomości może zostać pobrana z zapisanego pliku ZIP, URL lub z wcześniejszej kampanii. Nie musisz od nowa tworzyć wizualizacji wiadomości i zawsze masz do wyboru gotowe wzorce!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here