Nowoczesna nauka angielskiego

Osoby, które dziś poszukują możliwości nauki języka angielskiego, mają za sobą liczne niepowodzenia. Efektem złych doświadczeń w edukacji jest brak umiejętności komunikowania się w języku angielskim, blokada w mówieniu i poczucie, że ponownie muszą rozpocząć kolejny kurs od podstaw. W SPIKKEO problemy naszych uczniów rozwiązujemy w zupełnie inny sposób, bo nowoczesna nauka języka angielskiego opiera się na innych podstawach niż te, które poznali na dotychczasowych szczeblach edukacji.

Dlaczego? Jeśli coś dotychczas nie przynosiło pożądanych efektów, to należy to zmienić i to radykalnie. Przestać się skupiać na gramatyce, pisaniu i testach, a rozpocząć przygodę z językiem w jego najbardziej naturalnej formie. Język ma stać się narzędziem do komunikacji, a nie systemem, który trzeba poznać w każdym jego aspekcie, żeby poczuć, że się go zna. I chociaż gramatyka jest ważnym elementem porozumiewania się, powinna przychodzić jako naturalna konsekwencja nauki angielskiego – w sposób swobodny i niewymuszony. Dlatego opracowaliśmy metodę nowoczesnej nauki języka angielskiego – Spikflow, która pozwala na maksymalną ekspozycję na język przy jednoczesnym treningu mówienia.

I to działa! Nasza praktyka pokazuje, że osoby, które wielokrotnie próbowały nauczyć się języka angielskiego od podstaw, nagle zaczynają się swobodnie komunikować — bez strachu, bez stresu, bez blokady, a język przestaje być trudny do opanowania. Okazuje się, że wystarczyło zmienić sposób jego postrzegania. Lektorzy w SPIKKEO wiedzą, jak dopasować dynamikę uczenia, aby nauka była przyjemna i efektywna.

Nowoczesna nauka angielskiego to nie tylko zmiana metody uczenia

Języka angielskiego może nauczyć się każdy. Nie mają znaczenia wcześniejsze doświadczenia, mylne przekonanie o braku zdolności językowych, poziom aktualnej wiedzy, wiek czy zawód. Wśród naszych uczniów są właściciele firm, osoby starające się o awans, planujące emigrację czy takie, które po prostu chcą podróżować i swobodnie rozmawiać. Dlaczego taki sposób uczenia jest atrakcyjny dla wszystkich? Bo nauka opiera się na współpracy tylko jednego ucznia i lektora, co ułatwia skupienie się na konkretnych problemach i ich rozwiązaniach, przełamuje bariery w komunikacji, opiera się na naturalnej relacji i pozwala zastosować spersonalizowane techniki uczenia.

Nowoczesne technologie są sprzymierzeńcem nauki

Zmieniły się czasy, w których nauka wiązała się z obecnością na konkretnych zajęciach i w konkretnym czasie dopasowanym do większej grupy słuchaczy. Nie dość, że zastąpiliśmy słuchacza praktykantem, to pozwalamy mu na pracę we własnym domu i w dogodnym dla niego czasie – bez pośpiechu, bez stresu i w środowisku, w którym czuje się bezpiecznie. Wszystkie zajęcia odbywają się online, a lektor pomaga nie tylko w nauce angielskiego w czasie zajęć, ale proponuje również inne sposoby na ekspozycję na język, które nie wiążą się z pracami domowymi znanymi z czasów szkolnych czy studenckich. Współczesność oferuje nam nieograniczone możliwości, między innymi są to nasze podcasty World of English, które są bezpłatnie dostępne dla wszystkich zainteresowanych, a to dopiero początek.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak działamy i jak wygląda nowoczesna nauka angielskiego w dowolnym miejscu i czasie, zapisz się na bezpłatną lekcję z lektorem SPIKKEO i zobacz, że wspólnie możemy wszystko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here