Pomyśl o tym, co zrobiłeś tego dnia. Innym sposobem na uspokojenie umysłu jest przejście przez wszystko, co robiłeś tego dnia, aż po najbardziej nudny mały szczegół. Zacznij od ilości jedzenia jeżyn, które umieściłeś w porannej płatki owsianej i na koniec z tym, które ćwiartki zębów zdecydowałeś się na ostatni. Postaraj się rozbić ją godzinę po godzinie i zobaczyć, jak konkretne można uzyskać i ile rzeczy możesz skończyć pamiętając. Chyba, że ​​nie jesteś superbohaterem lub lekarzem do spraw żywienia, są szanse, że to tylko będzie nudne, aby cię zasnąć.
Jeśli przez cały dzień przez cały dzień i nadal czujesz się zupełnie obudzony, spróbuj przejść przez cały tydzień. Na pewno to powinno być na tyle nudne, abyś mógł dryfować.
Unikaj intensywnych rozmów przed snem. Pięć minut przed snem nie jest czas na wielką walkę ze swoim znaczącym innym lub zadzwonić do swojego najlepszego przyjaciela i narzekać na cały stres, z którymi stoi w pracy bardzo szczegółowo. Jeśli mieszkasz z kimś i musisz porozmawiać bezpośrednio przed snem, upewnij się, że nie przynosi Ci nic bardziej intensywnego niż rodzaj herbaty ziołowej, którą zamierzasz kupić w sklepie jutro. W przeciwnym razie rozmowa sprawi, że poczujesz się jeszcze bardziej czujny i nieświadomy, a to jeszcze potrwa długo.
Jeśli żyjesz z kimś, kto kocha intensywne rozmowy tuż przed snem, przedłuż je na dwa do trzech godzin przed snem, jeśli możesz.

bodyandmind

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here