konsolidacja chwilówek Poznań

Komu nie udało się otrzymać kredytu w banku, zawsze może zaciągnąć szybką pożyczkę. Kryteria są mniej restrykcyjne, a formalności uproszczone, uważać jednak należy na to, by nie pozaciągać więcej chwilówek niż to faktycznie potrzebne. Jeśli mimo wszystko pojawi się problem ze spłatą, pomocna będzie konsolidacja pożyczek.

Czy skonsolidowane pożyczki spłaca się łatwiej?

To główny cel konsolidacji. Chwilówkę bierze się na krótki termin, góra na miesiąc, co oznacza, że po upływie kilkudziesięciu dni trzeba zwrócić pełną kwotę, powiększoną o naliczone odsetki. Mając na koncie kilka chwilówek stoi się przed niemałym wyzwaniem, bo spłacić trzeba już całkiem pokaźną kwotę, na co domowy budżet nie bardzo pozwala. To właśnie ułatwia konsolidacja chwilówek. Poznań jest rynkiem bogatym w tego typu oferty i łatwo jest znaleźć pożyczkę konsolidacyjną na atrakcyjnych warunkach.

Konsolidacja sprawia, że rata się zmniejsza, czyli zamiast oddawać od razu na przykład tysiąc złotych, płaci się tylko połowę, a resztę oddaje w późniejszym terminie. Klient może indywidualnie ustalić z firmą pożyczkową wysokość rat oraz dokładny harmonogram ich spłaty.

Czy bank udzieli pożyczki konsolidacyjnej?

Chwilówek nie uda się skonsolidować w banku, a jedynie w prywatnej firmie pożyczkowej. Banki udzielają kredytów konsolidacyjnych, ale one rzadko kiedy obejmują pożyczki pozabankowe, w dodatku żeby ten kredyt dostać, trzeba mieć wysoki scoring BIK, co oznacza brak jakichkolwiek zaległości finansowych.

Konsolidacja chwilówek w Poznaniu jest dostępna dla osób o gorszej historii kredytowej. Wpisy w BIK nie obniżają szansy na przyjęcie wniosku i wypłatę pieniędzy, ponieważ pożyczki konsolidacyjne są skierowane przede wszystkim do klientów zalegających ze spłatą chwilówek.

Jak szybko udzielana jest pożyczka konsolidacyjna?

Krótki czas rozpatrywania wniosku to kolejna przewaga nad bankiem. Wnioski składane do banku są bardzo dokładnie analizowane i na decyzję czeka się kilka tygodni. W firmie pożyczkowej odbywa się to w iście ekspresowym tempie, nawet po 15 minutach od złożenia wniosku. Nie jest wymagane przychodzenie do siedziby firmy, wniosek można wysłać online, dołączając do niego wymagane dokumenty.

W przypadku konsolidacji chwilówek wymagane są umowy zaciągniętych pożyczek, zaświadczenie o dochodach oraz dowód osobisty. Jeśli pożyczka jest z zabezpieczeniem, firma może zażądać potwierdzenia praw do zastawionej rzeczy.

Jaka jest wysokość pożyczki konsolidacyjnej?

Firmy pożyczkowe mają różne zasady w tym względzie. Niektóre podmioty obsługują tylko mniejsze zadłużenia, w innych miejscach da się zaciągnąć kredyt konsolidacyjny na 100 czy nawet 200 tysięcy złotych. Liczba rat zależy między innymi od tej kwoty, jak również od wysokości dochodów klienta.

Konsolidacja chwilówek w Poznaniu jest bardzo wygodnym narzędziem dla osób zadłużonych, ale umowa musi być tak skonstruowana, by podczas spłaty nowej pożyczki klient nie miał z tego tytułu żadnych problemów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here