PrestaShop integracje

0
2114

Niejednokrotnie systemy informatyczne są działającymi niezależnie obszarami infrastruktury będącej oddzielnymi usługami. Tymczasem system oparty na platformie SellIntegro pozwala na integrację wielu niezależnych systemów. Jednym z elementów będących nowością na platformie SellIntegro jest możliwość połączenia platformy e-commerce znanej pod nazwą Prestashop z wybraną inną usługą dostępną w sieci internetowej.

Szerokie możliwości za rozsądną cenę

Zanim wykupimy dostęp do platformy SellIntegro i do wybranej integracji, możemy liczyć na 30-dniowe testowanie usługi, co zapewnia możliwość sprawdzenia wszystkich funkcjonalności systemu całkowicie za damo. Dopiero po miesiącu można podjąć decyzję jakie opcje i funkcjonalności miałaby zawierać nasza integracja. Cena jednej integracji po czasie darmowego testowania w przypadku integracji Prestashop z wybraną inną integracją nie przekracza 50 zł. W związku z tym można za rozsądną cenę dokonać połączenia wybranych usług w jedną infrastrukturę łączącą oprogramowanie z różnych obszarów.

 Może więcej oszczędności?

Korzystając  z integracji, którą zapewnia SellIntegro warto jest uwzględnić na jaki okres chcemy dokonać subskrypcji usługi i jaki zakres miałaby ona posiadać. Im dłuższy okres subskrypcji i ilość integracji, tym większy rabat otrzymujemy w ramach wykupienia dostępu do usługi. Warto jest w związku z tym podjąć działania i zaplanować jak miałaby wyglądać infrastruktura informatyczna integrująca poszczególne platformy w jedną za pomocą SellIntegro gdzie jest dostępny funkcjonalny kalkulator z dostępnymi opcjami do wyboru.

Rozsądne rozwiązanie, które pozwala na połączenie Prestashop z wybraną usługą

Branża e-commerce wciąż się rozwija i odnotowywany jest rosnący potencjał tego typu usług. Dlatego coraz częściej firmy starające się odnaleźć w tej branży, korzystające z narzędzia jakim jest Prestashop, decydują się na integrację z innymi usługami korzystając z platformy jaką jest sklep SellIntegro. Dzięki takiej integracji klient ma dostęp do wszystkich możliwych usług w zakresie oferowanych funkcjonalności z jednego miejsca co obecnie staje się rozsądnym działaniem bez konieczności budowania nowego systemu zapewniającego integrację od podstaw.

 Po co wyważać otwarte drzwi?

Mając do dyspozycji platformę SellIntegro nie ma potrzeby by tworzyć integrację od zera i można w prosty i szybki sposób dokonać połączenia usługi Prestashop z wybranymi innymi systemami i narzędziami z obszaru e-commerce. Dzięki tej integracji nie trzeba już budować infrastruktury od podstaw lub decydować się na drogie rozwiązania a raczej wybrać darmowe lub tańsze narzędzia i zintegrować je w jednej platformie SellIntegro.

 Co dalej?

Po przetestowaniu usługi SellIntegro i wybraniu integracji Prestashop z wybraną inną usługą, możemy cieszyć się z użytkowania wszystkich systemów z jednego miejsca co zapewni nam szybsze działanie i zadowolenie klientów, a to przełoży się na pomnażanie zysków z działalności w obszarze e-commerce. Warto więc przetestować narzędzie SellIntegro i rozpocząć już teraz działania zmierzające do integracji systemów informatycznych.

Źródło: https://sellintegro.pl/15-prestashop

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here