Jaki telefon dla blogera i Instagramera?

Własne profile w mediach społecznościowych i blogi prowadzą nie tylko nastolatki, ale i firmy czy freelancerzy, którzy w ten sposób zdobywają klientów. Ich zdaniem warto inwestować w markowy sprzęt jak iPhone 6 czy Samsung Galaxy j5. Takie telefony pozwalają zaoszczędzić czas i ułatwiają obsługiwanie profili.

Coraz częściej posiadanie profili w mediach społecznościowych to nie tylko hobby. W kolejnych badaniach klienci firm przyznają, że zanim wybiorą podwykonawcę czy markę, sprawdzają ich obecność w sieci. Liczy się nie tylko ładna strona, ale też regularnie prowadzone media społecznościowe. Poza tym szefowie firm zdają sobie sprawę, że blog firmowy to potężne narzędzie SEO, które jest w stanie przekierować ruch z przeglądarek na stronę. Każdy, kto samodzielnie prowadzi media społecznościowe czy blog wie, że dobry telefon znacznie ułatwia zamieszczanie zdjęć czy odpowiadanie na maile i komentarze od potencjalnych klientów.

Samsung Galaxy j5 i inne telefony z dobrym aparatem

Samsung Galaxy j5 i inne telefony z dobrym aparatem

To dlatego tak wiele osób traktuje dobry telefon jak inwestycję. Słusznie, bo sprawny aparat z dodatkowymi funkcjami zwróci się, jeśli dzięki niemu szef firmy będzie mniej czasu spędzał na obsłudze internetowego aspektu działalności swojej firmy. W rankingach modeli wygrywają solidne marki i nowsze telefony, jak Samsung Galaxy j5 czy iPhone 6. Zobacz telefon dla blogera Samsung Galaxy j5 i inne polecane modele z tej serii.

Takie smartfony się sprawdzają również dlatego, że mają zwykle nieporównywalnie lepszy aparat niż tańsze modele niszowych marek. A dziś każdy, kto obsługuje Instagram czy Facebook zdaje już sobie sprawę, że dobre, ostre zdjęcia w naturalnych kolorach to podstawa każdego firmowego profilu. Zwykle telefony takie jak Samsung Galaxy J5 czy inne popularne modele topowych marek mają też bardzo intuicyjne opcje edycji i dzielenia się plikami graficznymi czy video. Wszystko to sprawia, że można produkować dobrej jakości treści bez konieczności ściągania ich na dysk komputera i obróbki w profesjonalnych programach.

Telefon ze sprawdzonym edytorem tekstu

Inną zaletą nowszych modeli telefonów jak Samsung Galaxy J5 jest kompatybilność z najnowszymi wersjami oryginalnych programów do obsługi mediów społecznościowych. Przykładowo w starszych telefonach z systemem Windows dostęp do popularnych portali można zyskać tylko poprzez aplikacje zewnętrznych deweloperów, niekiedy o ograniczonej funkcjonalności.

Telefon ze sprawdzonym edytorem tekstu

Warto zwrócić też uwagę na fakt, że Samsung Galaxy J5 czy nowe modele iPhone’a mają duże wyświetlacze i wbudowane łatwe w obsłudze programy do edycji tekstu. Dzięki temu post na bloga czy aktualizację można przygotować nawet stojąc w kolejce, co ułatwia prowadzenie mediów społecznościowych tak, by nie zabierało to zbyt dużo czasu. Starsze telefony czasem mają własne programy tekstowe, które nie współpracują z tymi najpopularniejszymi jak OpenOffice i Word. Zdarza się też, że nie da się na nich zainstalować żadnego rozbudowanego edytora tekstu lub jego obsługa jest bardzo trudna. Posiadanie dobrej jakości telefonu z porządnym oprogramowaniem umożliwia natomiast przygotowanie postów i dodawanie do nich zdjęć nawet na plaży lub spacerze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here