Na pewno popularne obecnie internetowe pożyczki są rozwiązaniem dla osób, którym zależy na czasie i braku formalności. Wniosek można złożyć wygodnie siedząc w domu, lub będąc na zakupach. Pieniądze błyskawicznie trafiają na konto i można z nich skorzystać.

Jest to też dobre rozwiązanie dla osób, które mają problemy ze swoimi finansami. Niektóre firmy pożyczkowe nie weryfikują bowiem wszystkich baz dłużników.

Jakie warunki należy spełnić, aby uzyskać taką pożyczkę?

Większość firm pożyczkowych stosuje w takiej sytuacji dość uproszczone zasady udzielania pożyczek. Najczęściej ich wymagania ograniczają się do:

  • posiadania polskiego obywatelstwa,
  • pełnoletności,
  • posiadania numeru rachunku bankowego na własne nazwisko,
  • posiadania numeru telefonu komórkowego.

Niekiedy warunkiem jest niefigurowanie w BIK i innych bazach oraz rejestrach.

Przede wszystkim, pożyczki online nie wymagają zbędnych formalności. Wystarczy jedynie utworzyć swoje konto na stronie internetowej pożyczkodawcy, a następnie złożyć wniosek. Taki wniosek wymaga podania podstawowych danych osobowych oraz teleadresowych. Decyzja podejmowana jest błyskawicznie i szybko można się cieszyć z pieniędzy.

Firmy pożyczkowe prowadzą swoje własne bazy, do których wpisują swoich klientów. Dzięki nim bardzo szybko mogą sprawdzić klienta pod kątem innych pożyczek i chwilówek, o których informacji bardzo często ciężko jest szukać w BIK. Dlatego zdarza się, że firma odmawia przyznania kolejnej pożyczki krótkoterminowej, pomimo dobrej historii kredytowej, lub oferuje nieco niższą kwotę.

Wybór najlepszego rozwiązania

Najwygodniej jest szukać pożyczki poprzez wyszukiwarkę, jak na przykład https://ocenbank.pl/chwilowki-bez-erif-big-i-krd/. Strona automatycznie kieruje już na odpowiednią witrynę pożyczkodawcy, gdzie można złożyć swój wniosek. Na pewno nie ma sensu się spieszyć i wybierać pierwszej oferty, bez sprawdzenia innych, ponieważ mogą się one od siebie znacznie różnić. Korzystna pożyczka to taka, która jest najtańsza i najlepiej dopasowana do potrzeb klienta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here