konto bankowe

Konto bankowe posiada niemal każdy – to właśnie na rachunek bankowy trafiają nasze wynagrodzenia czy np. świadczenia społeczne. Najczęściej zakładamy konto bankowe zaraz po ukończeniu 18. roku życia, często pozostając przy danym banku bez względu na okoliczności. Tymczasem to błąd, bo oferty poszczególnych instytucji bankowych zmieniają się razem z oczekiwaniami i potrzebami klientów. Z tego względu warto dokładniej przyjrzeć się aktualnym ofertom dotyczącym prowadzenia rachunku bankowego.

Jakie konto jest najlepsze? Odpowiedź jest prosta – darmowe

Na co zwraca uwagę większość osób, które jednak z jakiegoś powodu chcą zmienić bank? Odpowiedź jest prosta – na koszty posiadania konta bankowego. Najlepiej jest oczywiście, jeśli jak najwięcej usług w ramach prowadzenia rachunku bankowego jest bezpłatne. W rzeczywistości jednak najczęściej poszczególne usługi tylko sprawiają wrażenie darmowych. Za wiele z nich faktycznie nie płaci się nic, ale dopiero po spełnieniu pewnych warunków. Zazwyczaj jest tak np. z kartą płatniczą – klient faktycznie nic nie płaci za jej posiadanie, ale dopiero wtedy, gdy dokona określonej liczby transakcji.

Konto w Nest Bank – 0 zł to 0 zł

Na szczęście niektóre banki zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, że klienci patrzą na oferty darmowych (tylko z nazwy) kont z coraz mniejszą przychylnością. Powoli rośnie też świadomość klientów banków, coraz więcej osób decyduje się na zmiany i przejście do innej instytucji bankowej. Z tego względu na rynku pojawiają się oferty prowadzenia konta, które faktycznie nie wiążą się z dodatkowymi opłatami. Na przykład osoby, które zdecydują się na konto w Nest Bank, nie muszą płacić za samo prowadzenie rachunku, wydanie i używanie karty debetowej, krajowe przelewy internetowe Elixir, wypłaty gotówki w bankomacie (bez względu na kwotę i bankomat) oraz wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet. Nie ma wątpliwości, że wymienione wyżej usługi są absolutnie podstawowe, jeśli chodzi o prowadzenie konta bankowego. Dlatego tak ważne jest, że korzystanie z nich faktycznie nie wiąże się z koniecznością spełnienia dodatkowych warunków. Z ofertą konta bankowego w Nest Bank można lepiej zapoznać się na stronie https://www.nestbank.pl/indywidualny/konta/nest-konto.html.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here